wtorek, 4 czerwca 2013

Wyniki Candy

Opóźnione, ale jednak nadeszły - wyniki Candy. Opóźnienie spowodowane zostało moim nie zaglądnięciem do kalendarza przed wyznaczeniem daty losowania. Okazało się, że byłam wtedy we Wrocławiu na Festiwalu Wysokich Temperatur. Prowadziłam zajęcia z ceramiki dla dzieci i chłonęłam inspirację.

Ale, aby nie przęciągać, oto maszyna losująca. Długo czekałam aby cały proces uwiecznić przy porządnym świetle dziennym i tak zastał mnie zmrok. Cały dzień lało i nie doczekałam się nawet małego promyczka.
Lukas przeprowadził akcję sabotażującą robienie zdjęć. Domagał się pieszczot ocierając się o moje nogi gdy starałam się złapać przyzwoitą ostrość przy tak niesprzyjających warunkach świetlnych. Gdy to nie zadziałało przelazł pod stołem by zaatakować od frontu taką właśnie miną. Nic, tylko wzywać TOZ.
Gdy w końcu udało się opanować sytuację zdjęciową zagadnęłam niczego nie spodziewającego się Męża "kochany, wybierz sobie jedną z karteczek". Tak też uczynił a ja szybko uwieczniłam zwycięski karteluszek.
Pozostało już tylko dopasować cyfrę do zwycięzcy i mogę ogłaszać: korale z Candy wędrują do Qry Domowej. Serdecznie gratuluję i proszę o przesłanie mi adresu do wysyłki cukierków.
 Na koniec ciekawostka. Kto znajdzie różnicę pomiędzy zdjęciami? Już podpowiadam... Zagwozdkę sprawiła mi Grarzynka. Bardzo się pilnowałam by nie popełnić literówki ani błędu, ponieważ mam do tego spory talent. Niestety nie upilnowałam się wystarczająco. Gdy dostrzegłam błąd, już po losowaniu, wymazałam nieszczęsną kropkę, dodałam "r" i chciałam powtórzyć ujęcia z przed losowania. Tylko jakoś głupio mi się zrobiło, to jakby fałszowanie dokumentacji przebiegu całej procedury. Dlatego zdjęcia zostały oryginalne a ja przepraszam za pomyłkę :)

14 komentarzy:

 1. Qra Domowa powinna teraz pokazac co zrobi z tych ladnych i oryginalnych koralikow! Ja jestem bardzo ciekawa, Gratuluje jej!
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 2. ależ byłam blisko!!! tzn. tylko numerkowo...
  Qrce gratuluję najserdeczniej, a literówki ...hm... ja już takie kwachy potrafię napisać, że Twoje małe rz nie straszne..,.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pozostaje westchnąć i pogratulować Qrce:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uh, nie udało się:) Gratulacje dla zwyciężczyni

  OdpowiedzUsuń
 5. Qrko - Szczęśliwa serdecznie gratuluję :)))
  Aduś uściski posyłam :***

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo i uściski wzajemne przesyłam.

   Usuń
 6. iiiiiiiiiiiiiiiii:)) ale sie cieszę -dziękuję bardzo...ale jestem szczęśliwa:))))))))))))))))))))))))))

  OdpowiedzUsuń
 7. przepraszam,ale nie mogę znaleźć twojego maila:(((

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Qro to ja przepraszam, bo nigdzie maila nie umieśliłam. Błąd już naprawiony - mail jest po prawej stronie pod profilem. Jeszcze raz Ci gratuluję i przyłączam się do postulatu - koniecznie podziel się zdjęciami tego, co powstało z korali.

   Usuń
  2. wysłałam.mam nadzieje ,ze doszedł:))

   Usuń
 8. Gratulacje dla Qry, ciekawam bardzo, co też ona z tych cukierków wymodzi;)
  Lukas ma minę psa totalnie zaniedbanego uczuciowo... mam nadzieję, że natychmiast to naprawiłaś;) Poprawimy mu humor w weekend przywożąc panienki,
  buziaki!

  OdpowiedzUsuń