poniedziałek, 1 kwietnia 2013

Siew

Pierwszy post, jak wykazało moje szybkie szpiegowstwo na blogach podglądanych, nie obędzie się bez: powitania, kilku słów o sobie no i wyjaśnienia o co właściwie chodzi.

A więc, ekhem:

Wszystkich którzy zawitają na mojego przed momentem powstałego bloga witam jak najserdeczniej.


Ja, czyli pisząca, to Ada (córka Inkwizycji) zwana także Thrimą. Farma Form to moja właśnie powstająca pracownia ceramiczna.
Blog będzie traktował głównie o tym, co na Farmie słychać nowego i ciekawego, ale będzie też mowa o psach, roślinach, podróżach, domach, rękodzielnictwu, wsi, kotletach sojowych, pogodzie i wszystkim innym czym przyjdzie mi do głowy się podzielić. A, że opowiadać lubię... Sama jestem ciekawa co z tego wyjdzie.

A teraz, dla wszystkich dzielnych którzy tu trafili na samym początku działalności: piękna, zielona, soczysta, cieplutka, pachnąca i wiosenna trawa. Można sobie popatrzeć i pomarzyć.Koci zadek jest gratisowo, ponieważ nie mogłam znaleźć w archiwach własnych zdjęcia samej trawy.

Dziękuję za uwagę.

Autorem bloga jest Ada Komorek, pseudonim Thrima.
Cała treść bloga jest chroniona prawem autorskim. Pełne prawa do tekstów ma autor bloga i zabrania się kopiowania oraz rozpowszechniania bez podawania źródła i wykorzystywania w celach komercyjnych.
Jeśli chcesz wykorzystać jakieś treści zamieszczone na blogu daj mi o tym znać, na pewno się dogadamy.

Jeśli dowiem się o bezprawnym wykorzystywaniu moich treści, będę szczuć adwokatami i własną osobą bez litości.

5 komentarzy:

 1. Według kalendarza księżycowego jesteśmy teraz w fazie ubywania księżyca, w czasie sprzyjającym uprawie gleby (co mi przypomniało, że nie wysłałam Ci jeszcze skanu z Werandy Country...). Niech więc siła księżyca wesprze Twój talent i "Siew" przyniesie bujny plon ;) Trzymam kciuki za powodzenie bloga i pracowni!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ha! "Farma" sugeruje obfitość róznorodnosci, albo też róznorodnosć obfitości. Oczekuje zatem niecierpliwie obfitą róznorodnosć form, co oby...
  Garsci piasku pod klawiszami życzę (bo "połamania pióra" juz jakby nie wypada) i czekam na więcej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Farma Form stawia sobie i nam wszystkim wysoko poprzeczkę! Trzymam kciuki za samą nawet chęć doskoczenia do niej! :) Córka Inkwizycji - brzmi dumnie. Jeśli niedaleko pada jabłko od jabłoni, to założę się, że już wkrótce oczarujesz nas swoimi wytworami.
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja tez trzymam kciuki za bloga. A korale i reszta ceramiki mi się strasznie podobają. Serdecznie pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Milo mi niezmiernie, ze tutaj trafilam! (dzieki wpisowi u Inkwizycji rzecz jasna :)). Trzymam kciuki za Farme i za realizacje planow - i przy okazji podziwiam! :)

  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń